X

Nowy stadion za:

MECZ LIGOWY 04.08.2019 14:30
Arged Malesa TŻ Ostrovia
51
vs
39
Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ BARAŻOWY 29.09.2019
Orzeł
Łódź
vs
Orzeł
Łódź

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Tabela ligowa (sezon 2019)

Poz Drużyna M Z R P Pkt +/-
1. ROW Rybnik 12 9 0 3 22 110
2. Arged Malesa TŻ Ostrovia 12 7 1 4 18 -8
3. Grupa Azoty Unia Tarnów 12 7 0 5 17 16
4. Car Gwarant Start Gniezno 12 6 1 5 17 6
5. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 12 5 0 7 13 -32
6. Lokomotiv Daugavpils 12 4 0 8 11 -43
7. Orzeł Łódź 12 3 0 9 7 -49

Terminarz ligowy (sezon 2019)

Data Mecz Wynik
30.03.2019 20:15 Orzeł Łódź   Arged Malesa TŻ Ostrovia 47 43
31.03.2019 Car Gwarant Start Gniezno   Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40 49
31.03.2019 Grupa Azoty Unia Tarnów   Lokomotiv Daugavpils 46 44
07.04.2019 Zdunek Wybrzeże Gdańsk   Grupa Azoty Unia Tarnów 40 50
07.04.2019 Arged Malesa TŻ Ostrovia   Car Gwarant Start Gniezno 56 34
13.04.2019 Grupa Azoty Unia Tarnów   Arged Malesa TŻ Ostrovia 43 47
14.04.2019 Car Gwarant Start Gniezno   ROW Rybnik 50 40
14.04.2019 Lokomotiv Daugavpils   Zdunek Wybrzeże Gdańsk 51 38
21.04.2019 17:30 ROW Rybnik   Orzeł Łódź 53 37
28.04.2019 ROW Rybnik   Grupa Azoty Unia Tarnów 43 35
28.04.2019 Arged Malesa TŻ Ostrovia   Lokomotiv Daugavpils 50 40
05.05.2019 Zdunek Wybrzeże Gdańsk   Arged Malesa TŻ Ostrovia 52 38
05.05.2019 Lokomotiv Daugavpils   ROW Rybnik 37 53
12.05.2019 ROW Rybnik   Zdunek Wybrzeże Gdańsk 58 32
12.05.2019 14:15 Orzeł Łódź   Lokomotiv Daugavpils 57 33
18.05.2019 14:00 Grupa Azoty Unia Tarnów   Orzeł Łódź 49 41
19.05.2019 16:00 Orzeł Łódź   Car Gwarant Start Gniezno 41 49
26.05.2019 Lokomotiv Daugavpils   Car Gwarant Start Gniezno 42 48
26.05.2019 Arged Malesa TŻ Ostrovia   ROW Rybnik 47 42
26.05.2019 16:30 Orzeł Łódź   Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47 43
01.06.2019 16:15 Zdunek Wybrzeże Gdańsk   Orzeł Łódź 31 17
02.06.2019 ROW Rybnik   Arged Malesa TŻ Ostrovia 61 28
02.06.2019 Car Gwarant Start Gniezno   Lokomotiv Daugavpils 51 39
09.06.2019 Lokomotiv Daugavpils   Orzeł Łódź 44 34
09.06.2019 Zdunek Wybrzeże Gdańsk   ROW Rybnik 40 50
09.06.2019 Grupa Azoty Unia Tarnów   Car Gwarant Start Gniezno 46 44
14.06.2019 ROW Rybnik   Lokomotiv Daugavpils 54 36
15.06.2019 Arged Malesa TŻ Ostrovia   Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49 41
16.06.2019 14:00 Orzeł Łódź   Grupa Azoty Unia Tarnów 44 46
22.06.2019 20:15 Car Gwarant Start Gniezno   Orzeł Łódź 47 42
23.06.2019 Lokomotiv Daugavpils   Arged Malesa TŻ Ostrovia 55 35
23.06.2019 Grupa Azoty Unia Tarnów   ROW Rybnik 51 39
30.06.2019 Car Gwarant Start Gniezno   Grupa Azoty Unia Tarnów 49 41
07.07.2019 Arged Malesa TŻ Ostrovia   Grupa Azoty Unia Tarnów 46 44
07.07.2019 ROW Rybnik   Car Gwarant Start Gniezno 47 43
07.07.2019 Zdunek Wybrzeże Gdańsk   Lokomotiv Daugavpils 47 43
28.07.2019 Car Gwarant Start Gniezno   Arged Malesa TŻ Ostrovia 45 45
28.07.2019 Grupa Azoty Unia Tarnów   Zdunek Wybrzeże Gdańsk 49 41
28.07.2019 14:00 Orzeł Łódź   ROW Rybnik 42 48
04.08.2019 Zdunek Wybrzeże Gdańsk   Car Gwarant Start Gniezno 48 42
04.08.2019 Lokomotiv Daugavpils   Grupa Azoty Unia Tarnów 48 42
04.08.2019 14:30 Arged Malesa TŻ Ostrovia   Orzeł Łódź 51 39
18.08.2019 Car Gwarant Start Gniezno   Arged Malesa TŻ Ostrovia 49 40
18.08.2019 Grupa Azoty Unia Tarnów   ROW Rybnik 40 50
25.08.2019 Arged Malesa TŻ Ostrovia   Car Gwarant Start Gniezno 50 40
25.08.2019 ROW Rybnik   Grupa Azoty Unia Tarnów 54 36
29.09.2019 Orzeł Łódź   Orzeł Łódź

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej Orzeł Łódź - PGG ROW Rybnik 42:48 Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia (trening punktowany) 57:20