X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
KŻ Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 11.07.2020

Orzeł
Łódź
vs
SK
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Plan na ten tydzień: testy i kolejny etap przygotowań Święto kibiców 23.09.2015
Turniej Speedway Show to prawdziwa gratka dla kibiców czarnego sportu. Wyrównane ekipy na starcie i bezpłatne wejście oraz programy!


27 września lepiej przyjść na stadion przed godziną 14.00. Zanosi się na to, że stadion "pęknie w szwach" i choć szykujemy kilka tysięcy programów, to bezpieczniej będzie zająć swoje ulubione miejsca na trybunach nieco wcześniej. Na sektor srebrnego VIP-a mogą w niedzielę wchodzić kibice bez zaproszeń i innych kart wstępu, a więc ten sektor jest do Waszej dyspozycji!!!
Jak zwykle liczymy na motocyklistów, ubarwiających nasze niezwykłe prezentacje drużyn przed spotkaniem. To dla nas ostatni mecz w sezonie - bądźcie z nami.
Oczywiście przed wejściem na stadion będziecie mogli wrzucić kapsle Tyskie, zbierane w naszej akcji. 
Zawody będą się odbywały według normalnych reguł meczowych i zostały wpisane do kalendarza FIM. Jedyną różnicą będzie brak zawodników młodzieżowych na dwóch miejscach w obu ekipach. Obok piętnastu biegów spotkania zobaczymy także biegi dodatkowe, a wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe puchary. Będą również wyróżnienia, o których będą decydowali kibice obecni na trybunach.
Liczymy również na obecność władz miasta i gwarantujemy, że na stadionie żużlowym mogą liczyć na ciepłe przyjęcie. A już dzień później, w poniedziałek, powinniśmy poznać wyniki przetargu na wykonawcę stadionu żużlowego w Łodzi.
   

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Trening Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej