X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
KŻ Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 11.07.2020

Orzeł
Łódź
vs
SK
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Zdrowi i gotowi! Konie nie tylko mechaniczne 26.09.2015
Coraz mniej czasu dzieli nas od wielkiego żużlowego święta. Podczas Speedway Show przygotowaliśmy wiele atrakcji, nie tylko tych żużlowych.

W niedzielę 27 września o godzinie 14:00 rozpocznie się Speedway Show. Drużyna Witolda Skrzydlewskiego będzie rywalizowała z ekipą Lecha Kędziory. Pewne jest, że kibice będą mogli emocjonować się żużlowymi wyścigami. Co jednak istotne przygotowaliśmy także inne atrakcje dla łodzian.

Jedną z nich będzie możliwość oglądania na dużym telebimie zawodów z... warszawskiego Służewca. Łódź również miała kiedyś tradycje związane z wyścigami konnymi. Najważniejszymi zawodami są właśnie te rozgrywane w stolicy naszego kraju. Dlatego kibice będą mogli oglądać rywalizację ze Służewca.

 
Pomyśleliśmy, że warto fanom czarnego sportu dostarczyć dodatkowych atrakcji w przerwach między biegami. Dlatego wyścigi na torze koni mechanicznych zasilanych metanolem, przeplatać będziemy rywalizacją koników napędzanych sianem. Na wielkim ekranie pokażemy m.in. Wielką Warszawską, a więc najważniejszą gonitwę konną w naszym kraju. W ten sposób chcemy przypomnieć, że Łódź miała kiedyś swój tor, na którym ścigały się rumaki. Pierwsze gonitwy odbyły się w 1902 roku - mówi Witold Skrzydlewski.

Zapraszamy wszystkich na te niezwykłe zawody. Zabierzcie rodzinę, przyjaciół i sąsiadów. Okazja jest niesamowita, gdyż wszyscy będą mogli oglądać rywalizację żużlowców za darmo! Przypominamy także, że będziemy zbierać fundusze na odbudowę kościoła w Mileszkach i liczymy na Państwa pomoc!

Speedway Show już w niedzielę 27 września o 14:00!

Vito Team (trener - Witold Skrzydlewski, menadżer - Rory Schlein)

1. Robert Miśkowiak
2. Bjarne Pedersen
3. Jacob Thorsell
4. Zbigniew Suchecki
5. Marcin Jędrzejewski
6. Andriej Kudriaszow
7. Artur Czaja

KŻ Orzeł Łódź (trener Lech Kędziora)

1. Hans Andersen
2. Rohan Tungate
3. Jakub Jamróg
4. Damian Adamczak
5. Witalij Biełousow
6. Stanisław Burza
7. Sebastian Niedźwiedź


 
 

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Trening Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej