X

Nowy stadion za:

MECZ LIGOWY 26.05.2018 16:15
Lokomotiv Daugavpils
51
vs
39
Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 29.07.2018
Orzeł
Łódź
vs
Zdunek
Wybrzeże
Gdańsk

Najnowsze aktualności

Radio Taxi 1919

Przytulisko Głowno

MMPPK: Świetny występ Jakuba Miśkowiaka Misja Piła 13.04.2017
W Lany Poniedziałek Orzeł Łódź pojedzie do Piły na spotkanie z tamtejszą Polonią. To jeden z najciekawszych meczów drugiej kolejki Nice 1. Ligi Żużlowej.


Trener Janusz Ślączka podał już awizowany skład na to spotkanie. Wielkiego pola manewru szkoleniowiec naszej drużyny nie miał, ale zdecydował się na inne ustawienie par. W pierwszej pojadą Hans Andersen i Edward Mazur. Drugi duet stworzą Rohan Tungate i Aleksandr Łoktajew. Robert Miśkowiak ponownie wystartuje z juniorem.

Orzeł przed meczem w Pile koniecznie chce zaliczyć trening. Początkowo nasza drużyna planowała pojechać do Rybnika, gdzie miała zmierzyć się z tamtejszym ROW-em. Trenerzy obu ekip doszli jednak do wniosku, że ten sprawdzian należy odwołać ze względu na niekorzystne prognozy pogody.

- Zawodnicy chcą jednak treningu, więc będziemy robić wszystko, żeby go zorganizować. W tej chwili trudno mi powiedzieć, czy odbędzie się on w Łodzi czy w innym miejscu. Wszystko zależy od pogody, na którą nie mamy żadnego wpływu - tłumaczy Janusz Ślączka.

W treningu udział wezmą polscy seniorzy. Na próbnych kółkach bardzo zależy także Hansowi Andersenowi, który cały czas jest w tej sprawie w kontakcie z trenerem. Jeśli chodzi z kolei o młodzieżowców, to oni jazdy potrzebują nieco mniej, bo startowali w eliminacjach Srebrnego Kasku. Dzięki temu zachowali właściwy rytm startów.

Awizowany skład Orła na mecz w Pile:

1. Hans Andersen
2. Edward Mazur
3. Rohan Tungate
4. Aleksandr Łoktajew
5. Robert Miśkowiak
6. Michał Piosicki
7.

Spotkanie Euro Finannce Polonia Piła - Orzeł Łódź odbędzie się w poniedziałek, 17 kwietnia. Początek meczu o godzinie 12:45. 

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Zawodnicy na nowym stadionie Układanie nawierzchni Zawodnicy na nowym stadionie