X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
KŻ Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 11.07.2020

Orzeł
Łódź
vs
SK
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Plan na ten tydzień: testy i kolejny etap przygotowań Trwają rozmowy z Rohanem 14.10.2017
Rohan Tungate jest zadowolony z sezonu 2017 w barwach Orła Łódź. Australijczyk zapowiada, że niebawem podejmie decyzję na temat swojej przyszłości.
 
- W tym sezonie w Orle wszystko funkcjonowało bardzo dobrze – przekonuje Tungate. - To był zdecydowanie mój najlepszy rok w polskiej lidze. Wprawdzie przed rozgrywkami zakładałem, że będę w gronie najlepszych ośmiu żużlowców rozgrywek i mi się nie udało, ale i tak jestem zadowolony. Moja średnia poszła w górę i zaliczyłem dobry finisz – podkreśla Australijczyk.
 
Rohan przyznaje jednak, że liczył na nieco lepszy wynik drużyny. - Żałuję, że nie osiągnęliśmy czegoś więcej. Czwarte miejsce to na pewno nie był szczyt naszych możliwości. Liczyłem minimum na drugą lokatę – tłumaczy Australijczyk.
 
Tungate zapowiada, że decyzję w sprawie swojej przyszłości podejmie już wkrótce. Rozmowy pomiędzy nim a klubem trwają. Zainteresowane są również inne ekipy, ale Orzeł ma swoje argumenty. Jednym z nich jest jazda na nowym stadionie i ambitne cele, które stawia przed drużyną prezes Witold Skrzydlewski.
 
- Nie wiem, na jakich zawodników postawi ostatecznie klub, ale odkąd tu trafiłem, to prezes Skrzydlewski cały czas powtarza, że drużyna pojedzie w Ekstralidze w 2019 roku. Jestem zatem przekonany, że w przyszłym sezonie Orzeł będzie bić się o awans – podsumowuje Tungate.

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Trening Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej