X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
KŻ Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 11.07.2020

Orzeł
Łódź
vs
SK
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Zdrowi i gotowi! Orzeł medialny 17.10.2017
Aż 9 spotkań z udziałem Orła Łódź w sezonie 2017 pokazały telewizje ELEVEN i Polsat Sport. To znakomity wynik, który potwierdza rosnącą wartość medialną naszego klubu.
 
Nieco więcej transmisji z udziałem naszej drużyny przeprowadziła stacja ELEVEN. Orzeł pojawił się na jej antenie pięć razy. Cztery mecze kibice mogli obejrzeć w Polsacie Sport. Warto podreślić, że telewizja bardzo chętnie odwiedzała Łódź (łącznie sześć razy).
 
Pierwszy raz miało to miejsce 23 kwietnia przy okazji zremisowanego spotkania ze Zdunek Wybrzeżem Gdańsk. Wtedy transmisję przeprowadzał Polsat Sport, który pokazał jeszcze domowe mecze z Stalą Rzeszów i Euro Finannce Polonią Piła. Trzy razy w Łodzi była także telewizja ELEVEN. Na jej antenie kibice mogli obejrzeć domowe starcia z Lokomotivem Daugavpils i dwa mecze z Grupą Azoty Unią Tarnów (w rundzie zasadniczej i fazie play-off).
 
Jeśli chodzi o spotkania wyjazdowe, to mieliśmy łącznie trzy tranmisje – jedną w Polsacie Sport (mecz w Pile) i dwie w telewizji ELEVEN, która pojawiła się w Gdańsku, Krakowie.
 
W sezonie 2018 liczymy na jeszcze większe zainteresowanie meczami Orła. Mamy nadzieję, że ze względu na otwarcie nowego stadionu telewizja będzie jeszcze chętniej pojawiać się w Łodzi.

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Trening Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej