X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
KŻ Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 11.07.2020

Orzeł
Łódź
vs
SK
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Plan na ten tydzień: testy i kolejny etap przygotowań Prezes przed okresem transferowym 24.10.2017
1 listopada rusza okres transferowy. Orzeł Łódź cały czas prowadzi rozmowy z zawodnikami. Prezes na 8 dni przed startem transferowej karuzeli jest optymistą. 

 
- Wszystkich celów transferowych nie da się zrealizować, ale uważam, że możemy mieć naprawdę silną drużynę - zapowiada Witold Skrzydlewski. - Niektórzy żużlowcy dali nam już słowo, że będą u nas jeździć. Zobaczymy, czy po 1 listopada go dotrzymają i podpiszą umowy. Jeśli tak będzie, to myślę, że w Łodzi naszymi ruchami nikt rozczarowany nie będzie - dodaje szef Orła.
 
Koncepcja budowy zespołu jest jasna. W Łodzi ma powstać wyrównana drużyna, w której nie będzie dziur. Prezes i trener nie będą robić rewolucji. Chcą zatrzymać w Orle część żużlowców, którzy bronili naszych barw w tym sezonie. Pojawienie się nowych twarzy jest jednak pewne.
 
- Myślę, że kibiców czeka nie tylko ciekawy okres transferowy, ale także pasjonujący sezon. Kandydatów do awansu będzie kilku, a takiej sytuacji w pierwszej lidze nie było już dawno. Będzie co oglądać i dlatego mam nadzieję, że fani będą chętnie przychodzić na nasz nowy stadion - podsumowuje prezes.
 
W klubie jest już pomysł na to, w jaki sposób w tym roku drużyna będzie przedstawiana kibicom. Szczegóły przekażemy w najbliższych dniach.

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Trening Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej