X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
KŻ Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 11.07.2020

Orzeł
Łódź
vs
SK
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Plan na ten tydzień: testy i kolejny etap przygotowań Rusza akcja #NadlatujeOrzeł. Będzie się działo! 25.10.2017
Jesteśmy praktycznie gotowi, żeby zacząć ogłaszać skład na sezon 2018. 1 listopada, podobnie jak w ubiegłym roku, ruszy akcja #NadlatujeOrzeł.

 
Decyzja o ponowieniu akcji nie jest przypadkowa, ponieważ przed ubiegłym sezonem bardzo przypadła ona do gustu naszym kibicom. W tym roku drużyna znowu będzie przedstawiana stopniowo. Cały skład Orła na przyszłoroczne rozgrywki kibice poznają do 14 listopada. 
 
Sylwetkę każdego z zawodników chcemy przedstawić Wam w maksymalnie wyczerpujący i ciekawy sposób. Po 1 listopada na naszej stronie internetowej znajdziecie rozmowy z żużlowcami, komentarze prezesa Witolda Skrzydlewskiego i trenera Janusza Ślączki. Dzięki temu będziecie mogli poznać kulisy rozmów z każdym zawodnikiem, który będzie częścią naszej kadry.
 
W okresie transferowym nie zabraknie również konkursów dla kibiców. A skoro będą konkursy, to już teraz obiecujemy Wam ciekawe nagrody. W związku z tym już teraz warto śledzić nasze media społecznościowe - Facebooka, Twittera i Instragrama. Tam również będziemy przekazywać sporo informacji transferowych. Słowem, będzie się działo, bo nadlatuje Orzeł!

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Trening Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej