X

Nowy stadion za:

MECZ LIGOWY 30.03.2019 20:15
Orzeł Łódź
0
vs
0
Arged Malesa TŻ Ostrovia
MECZ LIGOWY 06.04.2019 20:15
ROW
Rybnik
vs
Orzeł
Łódź

Najnowsze aktualności

Radio Taxi 1919

Przytulisko Głowno

Gala już dziś! Rusza sprzedaż karnetów! 14.12.2017
W sobotę rusza sprzedaż voucherów, które następnie będzie można wymienić na karnety na mecze Orła Łódź w sezonie 2018. Klub przygotował dla kibiców także trzy rodzaje abonamentów.
 
 
Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, karnet normalny będzie kosztować 150 zł i obejmować całą rundę zasadniczą. Jego posiadacze otrzymają również bezpłatnie program zawodów i pierwszeństwo w zakupie wejściówek na spotkania w fazie play-off. 
 
Orzeł przygotował również dwa rodzaje karnetów ulgowych. Dla dzieci do 13 roku życia cena wyniesie 60 zł, a od 13 do 18 lat 90 zł. Z kolei dzieci do siódmego roku życia wchodzą na stadion bezpłatnie, ale nie mają gwarancji miejsc. - Sprzedaż startuje w sobotę. Kibice będą mogli nabywać vouchery, które następnie w odpowiednim momencie będzie trzeba wymienić na karnety -tłumaczy prezes Witold Skrzydlewski.
 
Każdy, kto zdecyduje się na zakup vouchera, otrzyma wzór karnetu, potwierdzenie KP oraz paragon fiskalny (wszystkie trzy rzeczy należy zachować, bo będą potrzebne przy dokonywaniu wymiany na karnet). Na druku KP znajdzie się numer zakupu, który będzie określać kolejność wyboru miejsc na nowym stadionie. - Zanim ruszy otwarta sprzedaż karnetów, wszystkie osoby, które kupiły vouchery, będą mieć pewien bonus. Damy im czas i będą mogli jako pierwsi zdecydować, gdzie chcą usiąść na naszym nowym stadionie. Warto jak najszybciej skorzystać z tej propozycji, bo gwarantuje ona oglądanie spotkań w wymarzonym miejscu – wyjaśnia prezes.
 
Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto skorzystać z zakupu karnetów. - Jeśli awansujemy do fazy play-off, to ceny wejściówek wzrosną. Będzie jeden rodzaj biletu dla wszystkich kibiców, za który będzie trzeba zapłacić 40 zł. Do tego program w cenie 5 zł. Posiadaczy karnetów to nie będzie jednak dotyczyć. Zapłacą zdecydowanie mniej, bo 25 zł za każdy mecz i dostaną bezpłatnie program. Poza tym, zorganizujemy dla nich wcześniej sprzedaż zamkniętą na wielkie otwarcie naszego nowego stadionu  - przekonuje Witold Skrzydlewski.
 
Wszystkie osoby przy zakupie voucherów zostaną poproszone przez przedstawcieli klubu o dane kontaktowe. - W odpowiednim momencie z wszystkimi się skontaktujemy i wtedy przekażamy informację, jak wymienić voucher na karnet – podsumowuje prezes.
 
Sprzedaż startuje w sobotę, 16 grudnia. Vouchery będzie można nabywać w kwiciarnii H. Skrzydlewska przy ul. Piotrkowskiej 194 w godzinach jej otwarcia (od poniedziałku do soboty 7:00 - 21:00, w niedzielę od 9:00 - 19:00).
 
* Brak możliwości płatności kartą. Szczegółowych informacji udzielają pracownicy klubu pod numerem telefonu: 42 672 30 20. W razie pytań możliwy także kontakt z kwiaciarnią przy ulicy Piotrkowskiej. Telefon: 42 636 26 16. 
 
** Dodatkowo klub przygotował ofertę karnetów VIP na trybunę główną. Szczegóły znajdują się poniżej.
 
Dlaczego warto kupić karnet?
 
Zakup karnetu to oszczędność. Cena biletu normalnego na rundę zasadniczą będzie wynosić 25 zł, a programu 5 zł. Łatwo zatem policzyć, że za siedem domowych meczów należy zapłacić 210 zł. Kupując karnet w cenie 150 zł, kibic ma zagwarantowane wejście na wszystkie spotkania w rundzie zasadniczej i program. W ten sposób oszczędzacie 60 zł!
 
Tańsza faza play-off. Wszyscy, którzy zakupią karnet normalny na rundę zasadniczą, będą mogli nabyć wejściówki na fazę play-off w cenie 25 zł za mecz (normalnie będzie on kosztować 40 zł). Otrzymają również bezpłatnie program. Na jednym spotkaniu mamy zatem 20 zł oszczędności. Jeśli Orzeł awansuje do finału, to na całym sezonie można zaoszczędzić 100 zł!
 
Pierwszeństwo. Każdy, kto kupi karnet na rundę zasadniczą, będzie mieć pierwszeństwo w zakupie wejściówek na fazę play-off i na wielkie otwarcie stadionu.
 
 
KARNETY VIP
 
Trzy rodzaje karnetów VIP na trybunę główną:
- Złoty (2000 zł)
- Srebrny (1200 zł)
- Brązowy (500 zł)
 
Co zawiera karnet VIP?
 
Złoty (2000 zł): 
- wejście na wszystkie mecze pierwszej ligi żużlowej w sezonie 2018 rozgrywane w Łodzi (runda zasadnicza + play-off)
- najlepsze miejsca na wydzielonej trybunie VIP
- program meczowy
- ekskluzywny catering na Sali Super VIP 
- napoje
- pakiet gadżetów (czapka, szalik, koszulka)
 
Srebrny (1200 zł):
- wejście na wszystkie mecze pierwszej ligi żużlowej w sezonie 2018 rozgrywane w Łodzi (runda zasadnicza + play-off)
- miejsce na wydzielonej trybunie VIP
- program meczowy
- catering na Sali VIP (przekąski)
- napoje
- pakiet gadżetów (czapka, szalik)
 
Brązowy (500 zł): 
- wejście na wszystkie mecze pierwszej ligi żużlowej w sezonie 2018 rozgrywane w Łodzi (runda zasadnicza + play-off)
- miejsce na wydzielonej trybunie VIP
- program meczowy
- napoje na trybunie
- szalik klubowy

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Gala Orła VIII runda Nice Cup 2018 2V Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej