X

Nowy stadion za:

MECZ PLAY OFF 20.08.2017 12:45
Orzeł Łódź
45
vs
45
Grupa Azoty Unia Tarnów
sprawozdanie » galeria »
MECZ PLAY OFF 03.09.2017 12:45
Grupa
Azoty
Unia
Tarnów
vs
Orzeł
Łódź

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Tungate po polsku Treningi coraz bliżej! 05.03.2018
Już tylko 32 dni dzielą nas od pierwszego meczu ligowego w sezonie 2018. Jeszcze mniej czasu zostało do wyjazdu zawodników Orła na tor!

 
Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to pierwsze treningi po zimowej rozpoczną się już w tym tygodniu. W najbliższych dniach trenować na własnym torze zamierza drużyna z Ostrowa Wielkopolskiego. W przyszłym tygodniu na Motoarenę chce wyjechać z kolei Get Well Toruń. Wszystko jest związane z poprawą pogody. Prognozy są w tej chwili zdecydowanie bardziej optymistyczne niż miało to miejsce jeszcze kilka dni temu.
 
Z założonymi rękami nie siedzi również trener Janusz Ślączka, który dograł już tak naprawdę wszystkie szczegóły naszego wyjazdu do Nagyhalasz. Przypomnijmy, że Orzeł ma tam trenować od 16 do 18 marca. - Wszystko będzie jednak zależeć od pogody. Jeśli ta miałaby nam przeszkodzić, to będziemy reagować i korygować plany - tłumaczy szkoleniowiec.
 
Na razie nie ma jednak potrzeby, by dokonywać zmian. W tej chwili w Nagyhalasz mamy już dodatnie temperatury, a w kolejnych dniach ma być jeszcze lepiej. W przyszłym tygodniu na Węgrzech ma być nawet 15 stopni! To wręcz wymarzone warunki do pierwszych jazd. 
 
Co ciekawe, niektórzy nasi zawodnicy planują wyjechać na tor jeszcze wcześniej. Tak jest w przypadku Roberta i Jakuba Miśkowiaków. - Gołym okiem widać poprawę pogody, więc zaczynamy się rozglądać. Być może przed wyjazdem na Węgry pojedziemy na minitor w Lginiu. Kuba stawiał tam swoje pierwsze kroki, znamy to miejsce doskonale. Dla nas pod względem logistycznym to najwygodniejsze rozwiązanie. Poza tym, tam niczego nie brakuje. Jest  taśma startowa, więc można się nawet normalnie pościgać - tłumaczy Robert.

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Budowa stadionu - marzec 2018 Budowa stadionu Gala - zakończenie sezonu 2017