X

Nowy stadion za:

MECZ LIGOWY 26.05.2018 16:15
Lokomotiv Daugavpils
51
vs
39
Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 29.07.2018
Orzeł
Łódź
vs
Zdunek
Wybrzeże
Gdańsk

Najnowsze aktualności

Radio Taxi 1919

Przytulisko Głowno

MMPPK: Świetny występ Jakuba Miśkowiaka Chcesz dostać kwiaty od Rohana Tungate"a? 06.03.2018
Mamy dla Was niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. W tym wyjątkowym dniu kwiaty fankom Orła Łódź będzie dostarczać nasz zawodnik... Rohan Tungate!


Co trzeba zrobić, żeby dostać piękny bukiet od Australijczyka? Wystarczy złożyć przez internet zamówienie na dostawę kwiatów i w komentarzu dopisać frazę: "Rohan Tungate". Zamówienia będą realizowanę przez kwiaciarnię H. Skrzydlewska. Można je składać TUTAJ
 
Australijczyk odwiedzi pierwsze 10 osób, które zakupią kwiaty z dostawą. Nasz zawodnik będzie realizować zamówienia w czwartek, 8 marca, od godziny 12:00 do 18:00. W związku z tym pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia, które mają zostać zrealizowane w tym przedziale czasowym.
 
Zachęcamy do udziału w naszej akcji!

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Zawodnicy na nowym stadionie Układanie nawierzchni Zawodnicy na nowym stadionie