X

Nowy stadion za:

MECZ LIGOWY 28.08.2018 17:00
Orzeł Łódź
60
vs
30
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
sprawozdanie » galeria »
MECZ LIGOWY 30.08.2018 17:30
Orzeł
Łódź
vs
Speed
Car
Motor
Lublin

Najnowsze aktualności

Radio Taxi 1919

Przytulisko Głowno

Parada motocyklistów przed Meczem Narodów. Ważne informacje Chcesz dostać kwiaty od Rohana Tungate"a? 06.03.2018
Mamy dla Was niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. W tym wyjątkowym dniu kwiaty fankom Orła Łódź będzie dostarczać nasz zawodnik... Rohan Tungate!


Co trzeba zrobić, żeby dostać piękny bukiet od Australijczyka? Wystarczy złożyć przez internet zamówienie na dostawę kwiatów i w komentarzu dopisać frazę: "Rohan Tungate". Zamówienia będą realizowanę przez kwiaciarnię H. Skrzydlewska. Można je składać TUTAJ
 
Australijczyk odwiedzi pierwsze 10 osób, które zakupią kwiaty z dostawą. Nasz zawodnik będzie realizować zamówienia w czwartek, 8 marca, od godziny 12:00 do 18:00. W związku z tym pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia, które mają zostać zrealizowane w tym przedziale czasowym.
 
Zachęcamy do udziału w naszej akcji!

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

VIII runda Nice Cup 2018 2V Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej IV runda DMPJ