X

Nowy stadion za:

MECZ LIGOWY 28.08.2018 17:00
Orzeł Łódź
60
vs
30
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
sprawozdanie » galeria »
MECZ LIGOWY 30.08.2018 17:30
Orzeł
Łódź
vs
Speed
Car
Motor
Lublin

Najnowsze aktualności

Radio Taxi 1919

Przytulisko Głowno

Kamil Kiełbasa: Janusz Kołodziej to mój idol Chcesz dostać kwiaty od Rohana Tungate"a? 06.03.2018
Mamy dla Was niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. W tym wyjątkowym dniu kwiaty fankom Orła Łódź będzie dostarczać nasz zawodnik... Rohan Tungate!


Co trzeba zrobić, żeby dostać piękny bukiet od Australijczyka? Wystarczy złożyć przez internet zamówienie na dostawę kwiatów i w komentarzu dopisać frazę: "Rohan Tungate". Zamówienia będą realizowanę przez kwiaciarnię H. Skrzydlewska. Można je składać TUTAJ
 
Australijczyk odwiedzi pierwsze 10 osób, które zakupią kwiaty z dostawą. Nasz zawodnik będzie realizować zamówienia w czwartek, 8 marca, od godziny 12:00 do 18:00. W związku z tym pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia, które mają zostać zrealizowane w tym przedziale czasowym.
 
Zachęcamy do udziału w naszej akcji!

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

VIII runda Nice Cup 2018 2V Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej IV runda DMPJ