X

Nowy stadion za:

MECZ PLAY OFF 20.08.2017 12:45
Orzeł Łódź
45
vs
45
Grupa Azoty Unia Tarnów
sprawozdanie » galeria »
MECZ PLAY OFF 03.09.2017 12:45
Grupa
Azoty
Unia
Tarnów
vs
Orzeł
Łódź

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Tungate po polsku Chcesz dostać kwiaty od Rohana Tungate"a? 06.03.2018
Mamy dla Was niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. W tym wyjątkowym dniu kwiaty fankom Orła Łódź będzie dostarczać nasz zawodnik... Rohan Tungate!


Co trzeba zrobić, żeby dostać piękny bukiet od Australijczyka? Wystarczy złożyć przez internet zamówienie na dostawę kwiatów i w komentarzu dopisać frazę: "Rohan Tungate". Zamówienia będą realizowanę przez kwiaciarnię H. Skrzydlewska. Można je składać TUTAJ
 
Australijczyk odwiedzi pierwsze 10 osób, które zakupią kwiaty z dostawą. Nasz zawodnik będzie realizować zamówienia w czwartek, 8 marca, od godziny 12:00 do 18:00. W związku z tym pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia, które mają zostać zrealizowane w tym przedziale czasowym.
 
Zachęcamy do udziału w naszej akcji!

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Budowa stadionu - marzec 2018 Budowa stadionu Gala - zakończenie sezonu 2017