X

Nowy stadion za:

MECZ LIGOWY 30.03.2019 20:15
Orzeł Łódź
0
vs
0
Arged Malesa TŻ Ostrovia
MECZ LIGOWY 06.04.2019 20:15
ROW
Rybnik
vs
Orzeł
Łódź

Najnowsze aktualności

Radio Taxi 1919

Przytulisko Głowno

Bilety na Północ-Południe Chcesz dostać kwiaty od Rohana Tungate"a? 06.03.2018
Mamy dla Was niespodziankę z okazji Dnia Kobiet. W tym wyjątkowym dniu kwiaty fankom Orła Łódź będzie dostarczać nasz zawodnik... Rohan Tungate!


Co trzeba zrobić, żeby dostać piękny bukiet od Australijczyka? Wystarczy złożyć przez internet zamówienie na dostawę kwiatów i w komentarzu dopisać frazę: "Rohan Tungate". Zamówienia będą realizowanę przez kwiaciarnię H. Skrzydlewska. Można je składać TUTAJ
 
Australijczyk odwiedzi pierwsze 10 osób, które zakupią kwiaty z dostawą. Nasz zawodnik będzie realizować zamówienia w czwartek, 8 marca, od godziny 12:00 do 18:00. W związku z tym pod uwagę będą brane tylko zgłoszenia, które mają zostać zrealizowane w tym przedziale czasowym.
 
Zachęcamy do udziału w naszej akcji!

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Trening Pierwszy trening Orła Gala Orła