X

Nowy stadion za:

MECZ LIGOWY 28.08.2018 17:00
Orzeł Łódź
60
vs
30
Zdunek Wybrzeże Gdańsk
sprawozdanie » galeria »
MECZ LIGOWY 30.08.2018 17:30
Orzeł
Łódź
vs
Speed
Car
Motor
Lublin

Najnowsze aktualności

Radio Taxi 1919

Przytulisko Głowno

Kamil Kiełbasa: Janusz Kołodziej to mój idol Jakub Miśkowiak na PGE Narodowym 07.03.2018
Jakub Miśkowiak to siódmy zawodnik młodego pokolenia, który 12 maja pojedzie na zaproszenie Polskiego Związku Motorowego do Warszawy.


Nasz zawodnik na żywo będzie oglądać inaugurację tegorocznego cyklu Grand Prix na PGE Narodowym. - To bardzo miłe. Chciałbym podziękować za zaproszenie. Cieszę się, bo przyznam, że jeszcze nigdy nie byłem na żadnym Grand Prix - mówi Jakub. - Do Warszawy wybiorę się oczywiście z moim wujkiem Robertem - dodaje.
 
Do tej pory Jakub nigdy nie był obecny na Grand Prix, ale za to doskonale pamięta swoją pierwszą wizytę na stadionie żużlowym. - Miałem wtedy trzy lata i było to z moją mamą we Wrocławiu. Siedziałem i ściskałem kciuki za wuja. Najbardziej z tego meczu pamiętam zakupionego miniżużlowca, oczywiście "Miśka" - wspomina żużlowiec Orła.
 
Warto dodać, że jak na razie zaproszenia do Warszawy od Polskiego Związku Motorowego otrzymali: Monika Nietyksza i Kacper Halkiewicz z Częstochowy, Szymon Szlauderbach z Leszna, Aleks Rydlewski z Torunia, Alan Szczotka z Gorzowa i Mateusz Tonder z Zielonej Góry. Zawody rozegrane zostaną 12 maja i będą oficjalną inauguracją tegorocznego cyklu Grand Prix. 
 
W stawce uczestników zobaczymy aż siedmiu Polaków: Bartosza Zmarzlika, Patryka Dudka, Macieja Janowskiego, Przemysława Pawlickiego, a także żużlowca z dziką kartą i dwóch rezerwowych.

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

VIII runda Nice Cup 2018 2V Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej IV runda DMPJ