X

Nowy stadion za:

MECZ LIGOWY 26.05.2018 16:15
Lokomotiv Daugavpils
51
vs
39
Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 29.07.2018
Orzeł
Łódź
vs
Zdunek
Wybrzeże
Gdańsk

Najnowsze aktualności

Radio Taxi 1919

Przytulisko Głowno

MMPPK: Świetny występ Jakuba Miśkowiaka "Kangur", kwiaty i kobiety 08.03.2018
Rohan Tungate ma za sobą pracowity dzień. Australijczyk z okazji Dnia Kobiet wcielił się w rolę dostawcy kwiatów i złożył wizytę fankom Orła Łódź. Każda z nich otrzymała od żużlowca Orła piękny bukiet.

 
Nowy mistrz Australii na początek odwiedził panie pracujące w firmie Tom-Druk, która jest ważnym sponsorem łódzkiego Orła. Jego wizyta wzbudziła ogromne zainteresowanie. Rohan sporo opowiadał o swoim występie w mistrzostwach Australii, początkach kariery, a nawet o ulubionych polskich potrawach. Wszyscy słuchali go z ogromnym zaciekawieniem i zadawali sporo pytań. Później żużlowiec zwiedził drukarnię, a  na końcu przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia.
 
Następnie reprezentant Orła złożył wizytę dziesięciu fankom Orła. Każda z nich otrzymała od niego piękny bukiet. Prezes Witold Skrzydlewski był bardzo zadowolony z Australijczyka. Przyznał, że Tungate dobrze sprawdził się w nowej roli i dodał, że kangury są najwidoczniej bardzo pracowite. 
 
- To było świetne doświadczenie, ale chyba nie chciałbym się zatrudnić na stałę u prezesa. Jakoś nie widziałbym siebie w tej roli na co dzień - stwierdził Australijczyk. - W Australii nie obchodzimy Dnia Kobiet, ale lubimy je obdarowywać. Kupujemy wiele kwiatów, czekoladki i biżuterię. Kwiaty z reguły się dobrze sprawdzają. Jakie są najlepsze? Chyba róże. Generalnie to jeden z najlepszych sposobów, żeby zdobyć kobietę, a czasami też jedyna metoda, kiedy facet wpadnie w kłopoty i musi coś szybko naprawić - podsumował Tungate.

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Zawodnicy na nowym stadionie Układanie nawierzchni Zawodnicy na nowym stadionie