X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
KŻ Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 11.07.2020

Orzeł
Łódź
vs
SK
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Plan na ten tydzień: testy i kolejny etap przygotowań Ambitny plan na weekend 16.05.2019
W sobotę Orzeł Łódź zmierzy się na wyjeździe z Unią Tarnów, a dzień później drużyna Lecha Kędziory podejmie w Łodzi Car Gwarant Start Gniezno. Początek tych zawodów został zaplanowany na godzinę 16:00. Nastroje w drużynie są bojowe. 
 
- Nie wyobrażamy sobie razem z trenerem innego scenariusza niż osiem punktów po pięciu meczach. Nie przystąpiliśmy do rozgrywek, żeby być chłopcem do bicia. Ta drużyna ma się starać, żeby sprawić lanie innym - mówi prezes Witold Skrzydlewski. - Wszystko zależy od trenera, jak ustawi skład i zmotywuje zawodników. Bardzo na niego liczę - dodaje główny sponsor Orła.
 
Lech Kędziora także podchodzi do tematu bardzo bojowo. Odjechanie dwóch meczów w dwa dni nie jest z pewnością komfortowe, ale trener nie zamierza szukać wymówek. - Mamy wszystko, co jest potrzebne, do zdobywania punktów. Jedziemy dzień po dniu, ale o komplikacjach nie ma mowy. Musimy sobie jakoś z tym poradzić. Narzekanie w niczym nam nie pomoże - tłumaczy opiekun Orła.
 
Dodajmy, że w składzie naszej drużyny na spotkanie w Tarnowie dojdzie do jednej zmiany. - Z meczowego zestawienia wypadł Hans Andersen. W Tarnowie jeszcze jedną szansę otrzyma Kai Huckenbeck - podkreśla Kędziora. A to oznacza, że na swój debiut w tym sezonie musi zaczekać jeszcze Rory Schlein. - W piątek ma mecz w Anglii, więc sobota byłaby dla niego problematyczna. A co do składu na niedzielne spotkanie ze Startem, to wiele zależy od wyniku, który osiągniemy w Tarnowie. Czas Rory`ego w końcu nadejdzie. Budowanie drużyny to pewien proces. Wierzę, że w końcu dojdziemy do etapu, kiedy nie będę mieć żadnych zmartwień - podsumowuje Kędziora.
 
Dodajmy, że sprzedaż biletów na spotkanie z Car Gwarant Startem Gniezno będzie odbywać się również w kasie pod stadionem w sobotę od godziny 10:00 do 15:00 i w dniu meczu od 10:00. Poza tym przed stadionem zostanie wystawiony namiot z motocyklem. Pojawią się tam zawodnicy, którzy będą do dyspozycji kibiców. Tam będzie można odebrać bezpłatne plakaty na mecz z Wybrzeżem Gdańsk (26 maja) i pocztówki z zawodnikami. W namiocie będzie również prowadzona sprzedaż programów.
 
UWAGA! Zaproszenia, które były wystawione na mecz ze Startem w poprzednim terminie, zachowują ważność. To samo dotyczy wszystkich bezpłatnych zaproszeń niewykorzystanych podczas wcześniejszych spotkań ligowych (chodzi o zaproszenia bez obciętych rogów). 

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Trening Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej