X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
KŻ Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 11.07.2020

Orzeł
Łódź
vs
SK
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Zdrowi i gotowi! Orzeł drugi 29.05.2019
Drugie miejsce zajęli juniorzy Orła w VI rundzie Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy trzeciej, która odbyła się na torze w Łodzi. Zawody zakończyły się zwycięstwem MRGARDEN GKM-u Grudziądz.

Punktacja:

I MRGARDEN GKM Grudziądz - 25 pkt.
7. Kamil Wieczorek - 11 (3,3,2,3)
8. Marcin Turowski - 7+2 (2*,0,3,2*)
9. Kacper Łobodziński - 7+1 (1,3,2*,1)

II Orzeł Łódź - 19 pkt.
1. Piotr Pióro - 9 (3,1,2,3)
2. Aleksander Grygolec - 2+1 (1,t,0,1*)
3. Eryk Borczuch - 0 (-,-,-,-)
19. Dawid Wawrzyniak - 8+2 (3,2,1*,2*)

III Zdunek Wybrzeże Gdańsk - 17 pkt.
16. Karol Żupiński - 8 (2,2,1,3)
17. Denis Zieliński - 7 (0,1,3,3)
18. Dominik Majchrzak - 0 (u,-,0,-)
24. Oskar Rowecki - 2 (2,w)

IV Get Well Toruń - 16 pkt.
4. Aleks Rydlewski - 1 (w,1,w,-)
5. Filip Nizgorski - 4+1 (2,1*,-,1)
6. Maksymilian Bogdanowicz - 7 (3,2,2,-)
20. Justin Stolp - 4 (2,0,2)

V ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - 15 pkt.
13. Mateusz Jagła - 2 (d,0,1,1)
14. Tomasz Orwat - 11 (3,3,3,2)
15. Marcel Studziński - 2 (1,1,0,w)

VI Aforti Start Gniezno - 12 pkt.
10. Damian Stalkowski - 11 (2,3,3,3)
11. Szymon Szwacher - 1 (u,w,d,1)
12. Mateusz Błażykowski - 0 (w/u,-,-,-)

Bieg po biegu:

1. Pióro, Nizgorski, Grygolec, Rydlewski (w)
2. Wieczorek, Stalkowski, Łobodziński, Szwacher (u)
3. Orwat, Żupiński, Studziński, Majchrzak (u)
4. Wawrzyniak, Błażykowski (w), Grygolec (t), Szwacher (w)
5. Łobodziński, Turowski, Studziński, Jagła (d)
6. Bogdanowicz, Żupiński, Rydlewski, Zieliński
7. Wieczorek, Łobodziński, Pióro, Grygolec
8. Stalkowski, Rowecki, Zieliński
9. Orwat, Bogdanowicz, Nizgorski, Studziński
10. Zieliński, Wieczorek, Żupiński, Turowski
11. Orwat, Wawrzyniak, Grygolec, Jagła
12. Stalkowski, Stolp, Rydlewski (w), Szwacher (d)
13. Zieliński, Pióro, Wawrzyniak, Majchrzak
14. Stalkowski, Orwat, Jagła
15. Turowski, Bogdanowicz, Łobodziński, Stolp
16. Wieczorek, Turowski, Szwacher
17. Żupiński, Stolp, Nizgorski, Rowecki (w)
18. Pióro, Wawrzyniak, Jagła, Studziński (w)

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Trening Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej