X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 05.04.2020
Orzeł
Łódź
vs
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Karnety w sprzedaży Plakaty na Mecz Narodów 08.09.2019
W dwóch kwiaciarniach partnera strategicznego KŻ Orzeł - firmy H.Skrzydlewska, są przygotowane dla kibiców bezpłatne plakaty na Mecz Narodów 15 września.


Znamy już wszystkie nazwiska uczestników Meczu Narodów (15 września, godzina 17.00). Na starcie pojawią się Mistrzowie Świata, medaliści Mistrzostw Europy, uczestnicy cyklu Grand Prix i żużlowcy z Ekstraligi, a emocji na pewno nie zabraknie.
W kwiaciarniach H.Skrzydlewska w Manufakturze i przy ul. Piotrkowskiej 194 są do odbioru, dla wszystkich kibiców, bezpłatne plakaty ze szczegółami imprezy. Zapraszamy wszystkich, którzy mogą mieć swój wkład w dotarciu do jak największej liczby odbiorców. Wyjątkowo niskie ceny biletów i wyrównana stawka znakomitych żużlowców są już olbrzymią zachętą do przyjścia na stadion. A pamiętajmy, że wśród wszystkich fanów obecnych na stadionie, rozlosujemy 520 nagród!

Przypominamy, że ceny biletów na Mecz Narodów to 20 złotych za bilet normalny i 5 złotych za ulgowy, przeznaczony dla wszystkich kobiet i młodzieży do lat 18. Dodatkowo na to wydarzenie przygotowana została okazyjna cena wejściówki na trybunę główną. Każdy może się poczuć jak VIP już za 60 złotych (przy zakupie biletu udostępniony będzie wjazd na parking przy stadionie).
Sprzedaż internetowa prowadzona jest na stronach:
motoarena.makis.pl/
www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0378
Bilety można zakupić również w Centrum Biletów w Atlas Arenie (Łódź ul. Bandurskiego 7, czynne: czwartek 10:00 - 18:00 / wtorek, środa i piątek 8:00 - 16:00).

Na Mecz Narodów obowiązują karnety na sezon 2019 z zachowaniem miejsc, do których zostały przypisane. Do każdego karnetu i bilety dołączony zostanie darmowy program na zawody.
Tradycyjnie motocykliści posiadający ze sobą kask i flagę któregoś z państw biorących udział w rywalizacji, nie tylko będą uczestniczyć w paradzie przed meczem, ale również wchodzą na imprezę za darmo.

W Meczu Narodów pojadą reprezentacje Australii, Niemiec, Polski i Danii. Kibiców zapraszamy na trybuny w biało-czerwonych kolorach i z akcesoriami w barwach narodowych. Do zobaczenia na stadionie!  

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej Orzeł Łódź - PGG ROW Rybnik 42:48