X

Nowy stadion za:

MECZ LIGOWY 04.08.2019 14:30
Arged Malesa TŻ Ostrovia
51
vs
39
Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ BARAŻOWY 29.09.2019
Orzeł
Łódź
vs
Orzeł
Łódź

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Plakaty na Mecz Narodów Zostało niewiele biletów! 10.09.2019
Już tylko 2700 biletów pozostało na Mecz Narodów. Pogoda gwarantowana, zatem nie czekajcie z zakupem wejściówek!


Najpopularniejsze sektory na stadionie, czyli A1 i U są już wyprzedane. Nie mamy wątpliwości - frekwencja na Meczu Narodów 15 września (godzina 17.00) będzie rekordowa! Pozostały ostatnie bilety na sektory nad parkiem maszyn. Możliwości wyboru miejsc na stadionie jest coraz mniejsza, zatem warto się pospieszyć z zakupem biletów, dodatkowo unikając kolejek przed kasami w dniu meczu (a patrząc na olbrzymie zainteresowanie imprezą, jest to bardzo prawdopodobne). Na zawody obowiązuje precyzyjna numeracja miejsc dla posiadaczy biletów i karnetów i prosimy zwracać na to uwagę po wejściu na trybuny. Prognozy pogody na najbliższe dni są bardzo optymistyczne i przygotowania do Meczu Narodów wchodzą w decydującą fazę. Trener Lech Kędziora zaplanował treningi w piątek i sobotę, myśląc już oczywiście o zbliżających się spotkaniach barażowych. Szkoleniowec będzie miał do dyspozycji całą kadrę drużyny, a w jakiej formie są nasi zawodnicy przekonamy się już w niedzielę. Przy tak niskich cenach biletów i takim wydarzeniu w Łodzi, trzeba skorzystać z okazji odwiedzenia jednego z najpiękniejszych stadionów żużlowych na świecie. Do zobaczenia!

Prowadzona jest internetowa sprzedaż biletów na Mecz Narodów w Łodzi pod adresem:
https://motoarena.makis.pl/ 
www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0378

Bilety można również zakupić:
W Centrum Biletów w Atlas Arenie (Łódź ul. Bandurskiego 7, czynne: czwartek 10:00 - 18:00 / wtorek, środa i piątek 8:00 - 16:00)
W kasie na stadionie w sobotę (w przeddzień zawodów) godz. 10.00-15.00 i w dniu meczu od godziny 10.00
 
 
CENY BILETÓW NA MECZ NARODÓW:
 
Normalny: 20 zł,
Ulgowy: 5 zł (kobiety i młodzież do 18 roku życia)

CENY BILETÓW VIP NA MECZ NARODÓW:

Normalny: 60 zł (obwiązuje z wjazdem na parking przy stadionie)

Na Mecz Narodów obowiązują karnety na sezon 2019 z zachowaniem miejsc, do których zostały przypisane.
Do każdego karnetu i bilety dołączony zostanie darmowy program na zawody.

Motocykliści posiadający ze sobą kask i flagę któregoś z państw biorących udział w rywalizacji będą uczestniczyć w paradzie przed meczem i wchodzą na imprezę za darmo.

Miło nam również poinformować, że partnerem Meczu Narodów zostało województwo łódzkie, które obchodzi w tym roku 100 - lecie.

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej Orzeł Łódź - PGG ROW Rybnik 42:48 Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia (trening punktowany) 57:20