X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 05.04.2020
Orzeł
Łódź
vs
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Karnety w sprzedaży Zostało niewiele biletów! 10.09.2019
Już tylko 2700 biletów pozostało na Mecz Narodów. Pogoda gwarantowana, zatem nie czekajcie z zakupem wejściówek!


Najpopularniejsze sektory na stadionie, czyli A1 i U są już wyprzedane. Nie mamy wątpliwości - frekwencja na Meczu Narodów 15 września (godzina 17.00) będzie rekordowa! Pozostały ostatnie bilety na sektory nad parkiem maszyn. Możliwości wyboru miejsc na stadionie jest coraz mniejsza, zatem warto się pospieszyć z zakupem biletów, dodatkowo unikając kolejek przed kasami w dniu meczu (a patrząc na olbrzymie zainteresowanie imprezą, jest to bardzo prawdopodobne). Na zawody obowiązuje precyzyjna numeracja miejsc dla posiadaczy biletów i karnetów i prosimy zwracać na to uwagę po wejściu na trybuny. Prognozy pogody na najbliższe dni są bardzo optymistyczne i przygotowania do Meczu Narodów wchodzą w decydującą fazę. Trener Lech Kędziora zaplanował treningi w piątek i sobotę, myśląc już oczywiście o zbliżających się spotkaniach barażowych. Szkoleniowec będzie miał do dyspozycji całą kadrę drużyny, a w jakiej formie są nasi zawodnicy przekonamy się już w niedzielę. Przy tak niskich cenach biletów i takim wydarzeniu w Łodzi, trzeba skorzystać z okazji odwiedzenia jednego z najpiękniejszych stadionów żużlowych na świecie. Do zobaczenia!

Prowadzona jest internetowa sprzedaż biletów na Mecz Narodów w Łodzi pod adresem:
https://motoarena.makis.pl/ 
www.kupbilet.pl/sport/zuzel/sw0378

Bilety można również zakupić:
W Centrum Biletów w Atlas Arenie (Łódź ul. Bandurskiego 7, czynne: czwartek 10:00 - 18:00 / wtorek, środa i piątek 8:00 - 16:00)
W kasie na stadionie w sobotę (w przeddzień zawodów) godz. 10.00-15.00 i w dniu meczu od godziny 10.00
 
 
CENY BILETÓW NA MECZ NARODÓW:
 
Normalny: 20 zł,
Ulgowy: 5 zł (kobiety i młodzież do 18 roku życia)

CENY BILETÓW VIP NA MECZ NARODÓW:

Normalny: 60 zł (obwiązuje z wjazdem na parking przy stadionie)

Na Mecz Narodów obowiązują karnety na sezon 2019 z zachowaniem miejsc, do których zostały przypisane.
Do każdego karnetu i bilety dołączony zostanie darmowy program na zawody.

Motocykliści posiadający ze sobą kask i flagę któregoś z państw biorących udział w rywalizacji będą uczestniczyć w paradzie przed meczem i wchodzą na imprezę za darmo.

Miło nam również poinformować, że partnerem Meczu Narodów zostało województwo łódzkie, które obchodzi w tym roku 100 - lecie.

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej Orzeł Łódź - PGG ROW Rybnik 42:48