X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 05.04.2020
Orzeł
Łódź
vs
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Trzecie miejsce Tungatea w Indywidualnych Mistrzostwach Australii 2020 Kadra i karnety 21.10.2019
Odliczamy dni do otwarcia okienka transferowego 1 listopada. W tym samym czasie ruszy sprzedaż karnetów KŻ Orzeł na sezon 2020!


Na początku listopada pierwszeństwo przy zakupie stałych wejściówek na przyszły rok, będą mieli posiadacze karnetów na mijający sezon 2019. Czyli będzie można zamówić dokładnie te same miejsca, które były zajmowane dotychczas. Po kilkunastu dniach ruszy sprzedaż otwarta. Szczegóły pojawią się wkrótce w mediach i na stronach klubowych. Warto jednak już teraz pomyśleć o jak najszybszym zaopatrzeniu się w wejściówkę na sezon 2020. Przypominamy, że w tym roku posiadacze karnetów w cenie 150 złotych mogli obejrzeć 9 imprez seniorów i wszystkie turnieje młodzieżowców, odbywające się na torze w Łodzi. Rachunek jest prosty...Dodatkowo z przyjemnością obserwujemy, jak z roku na rok rośnie frekwencja na trybunach podczas zawodów żużlowych. Nie mamy zatem żadnych wątpliwości, że pobijemy kolejny rekord sprzedaży. 

Jeżeli chodzi o kadrę zespołu, klub ma ważne kontrakty z czwórką zawodników. Aleksander Grygolec, Piotr Pióro, Eryk Borczuch i Niemiec Ben Ernst będą reprezentowali barwy Orła w sezonie 2020. Ten ostatni pokazał się z dobrej strony w sobotnich zawodach juniorów w Pardubicach, zajmując drugie miejsce w Memoriale Jiriego Marxa. Dla 17-latka w przyszłym roku otwiera się szansa, aby podczas spotkań ligowych częściej pojawiać się w składzie łódzkiej drużyny. W regulaminie rozgrywek ma pojawić się zapis, o możliwości wystawienia podczas meczu zawodnika rezerwowego do lat 23 (czyli z numerem 8 lub 16). Podobne przepisy obowiązują już w PGE Ekstralidze.  


Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej Orzeł Łódź - PGG ROW Rybnik 42:48