X

Nowy stadion za:

MECZ LIGOWY 01.08.2020 19:15
KŻ Orzeł Łódź
52
vs
38
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
sprawozdanie » galeria »
MECZ LIGOWY 03.08.2020 18:00
Zdunek
Wybrzeże
Gdańsk
vs

Orzeł
Łódź

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

 Bądź na bieżąco z naszym Klubem! Spotkanie Łódzkiego Biznesu 06.12.2019
Do nowego sezonu szykują się nie tylko zawodnicy. Plany na 2020 rok ustalają również wspólnie partnerzy KŻ Orzeł.


To grono systematycznie się powiększa i dołączają do niego następne firmy. Na kolejne spotkanie przyjaciół czarnego sportu w Łodzi w ramach programu dla partnerów i sponsorów - Orzeł Biznes Club zaproszeni zostali również członkowie sztabu szkoleniowego.

Na początek były prezes pan Witold Skrzydlewski podsumował sezon 2019 pod kątem działań sponsorskich. Omówiono także kilka rozpoczętych projektów takich jak m.in. projekt lojalnościowy dla klientów i jednocześnie kibiców czarnego sportu, który funkcjonował już w naszym klubie. Polega on na zebraniu przez klienta odpowiedniej liczby paragonów w zamian za które otrzymuje voucher na mecz. Nowością w sezonie 2020, która chyba najbardziej zainteresuje kibiców, będzie wydawany bezpłatnie na każde spotkanie ligowe program meczowy.

O przygotowaniach do przyszłego sezonu opowiedzieli odpowiedzialni za wynik trenerzy Lech Kędziora i Adam Skórnicki, a także zawodnik Norbert Kościuch.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z Orłem w sezonie 2020 (a form wspólnego działania jest wiele, od obecności w programach, czy sponsorowaniu poszczególnych biegów, po reklamy na kevlarach i klubowych mediach) zapraszamy do kontaktu z klubem telefonicznie - 42 672 30 20 lub mailowo:
marketing@orzel.lodz.pl
klub@orzel.lodz.pl


Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia 52:38 Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 57:33 Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils (przełożony)