X

Nowy stadion za:

MECZ BARAŻOWY 06.10.2019 15:00
PSŻ Poznań
42
vs
45
Orzeł Łódź
sprawozdanie »
MECZ LIGOWY 05.04.2020
Orzeł
Łódź
vs
Lokomotiv
Daugavpils

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Orzeł latał wysoko Ostatnie zgłoszenia! 03.01.2020
Klub Żużlowy Orzeł poszukuje sympatyków żużla, którzy w trakcie zawodów w nowym sezonie chcą zostać osobami funkcyjnymi. 


Do końca przyjmowania zgłoszeń pozostały tylko dwa dni. Lista chętnych zostanie zamknięta w niedzielę (5 stycznia) o północy.

Kierownik zawodów, kierownik drużyny, kierownik parku maszyn, wirażowy, chronometrażysta, komisarz ochrony środowiska, spiker, kierownik startu, toromistrz - to osoby bez których żaden mecz żużlowy nie może się odbyć.

Wprawdzie do pierwszego meczu zostało jeszcze kilka miesięcy, ale to gorący okres jeśli chodzi o szkolenia i przygotowania odpowiedniego zaplecza do nowego sezonu. Władze klubu zapraszają wszystkie osoby chętne do współpracy w zakresie sprawowania wyżej wymienionych funkcji.  Dla fanów czarnego sportu to niepowtarzalna okazja  do przeżycia dodatkowych sportowych emocji, możliwość pracy w  niezapomnianej atmosferze i w bezpośrednim kontakcie z zawodnikami.

Swoje zgłoszenia zawierające imię i nazwisko, datę urodzenia , numer telefonu oraz wybraną funkcję prosimy nadsyłać do 5 stycznia 2020 roku na adres: 

rzecznik@orzel.lodz.pl
 

Wybrani kandydaci przejdą wewnętrzne szkolenie w klubie, a następnie pojadą na egzamin do siedziby Polskiego Związku Motorowego. Zapraszamy!
 

 

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Orzeł Łódź - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 50:40 Mecz Narodów im. Heleny Skrzydlewskiej Orzeł Łódź - PGG ROW Rybnik 42:48