X

Nowy stadion za:

MECZ LIGOWY 01.08.2020 19:15
KŻ Orzeł Łódź
52
vs
38
Arged Malesa TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp.
sprawozdanie » galeria »
MECZ LIGOWY 03.08.2020 18:00
Zdunek
Wybrzeże
Gdańsk
vs

Orzeł
Łódź

Najnowsze aktualności

Przytulisko Głowno

Informacje organizacyjne dot. meczu KŻ Orzeł Łódź – TŻ Ostrovia Informacje dot. organizacji meczu KŻ Orzeł Łódź – Lokomotiv Daugavpils 10.07.2020
Przed nami inauguracja sezonu 2020 w eWinner 1. lidze. W sobotę 11 lipca o 14:00 KŻ Orzeł Łódź zmierzy się na Moto Arenie Łódź z Lokomotiv Daugavpils. Poniżej najważniejsze informacje organizacyjne związane z meczem, w tym także te dotyczące przestrzegania zasad bezpieczeństwa oraz wymogów reżimu sanitarnego. 
 
Informacje ogólne 
 
- otwarcie bram Moto Areny Łódź w dniu meczu nastąpi o godzinie 13:00. Zachęcamy do pojawienia się na obiekcie wcześniej, tak aby bezpiecznie zająć wyznaczone miejsce. 
 
- program meczowy dla osób, które zakupiły bilety oraz karnety, dostępny będzie bezpłatnie przy bramach wejściowych na obiekt. 
 
- na obiekt nie można wnosić żadnych pakunków (np. plecaków) oraz dużych przedmiotów (np. parasoli). 
 
- na trybunach kibice mogą zajmować tylko wskazane miejsca (dotyczy to zarówno osób posiadających bilety, jak i karnety). Ważna informacja dla posiadaczy karnetów. Sprawdź TUTAJ swoje nowe miejsce do siedzenia. 
 
- w dniu meczu na stadionie otwarte będą punkty gastronomiczne. W ramach kolejek zarówno do wejścia na stadion, jak i punktów gastronomicznych oraz sanitariatów należy zachować bezpieczny dystans społeczny. 
 
Bezpieczeństwo i reżim sanitarny 
 
- w dniu meczu należy stosować się do komunikatów bezpieczeństwa ogłaszanych przez spikera zawodów oraz do wytycznych i uwag obsługi meczu. Dotyczy to również uwag od służb porządkowych i stewardów. 
 
- osoby posiadające karnety lub bilety i wchodzące na stadion muszą posiadać i mieć założoną na sobie maseczkę lub inne skuteczne zakrycie ust i nosa. 
 
- wchodząc na stadion każda osoba musi zdezynfekować dłonie udostępnionym przez klub płynem.

- należy zachować odpowiedni dystans społeczny podczas korzystania z obiektów sanitarnych.

- należy zapoznać się z Regulaminem Imprezy Masowej oraz Regulaminem Stadionu. 
 
 Karnety i bilety 
 
- dniu meczu nie będą czynne kasy przy stadionie. 
 
- ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną i wprowadzone przepisy stacjonarna sprzedaż biletów w dniu meczu nie może być prowadzona (wejściówki można nabywać on-line: zakup biletu możliwy jest przez całą dobę za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej: https://motoarena.makis.pl oraz www.kupbilet.pl.
 
- karnety wcześniej zakupione nie będzie można odebrać w dniu meczu. Punkt odbioru stałych wejściówek usytuowany w Centrum Biletowym w Atlas Arenie czynny był od poniedziałku do piątku. 
 
- ponownie karnety będzie można odbierać od poniedziałku w godzinach: poniedziałek i czwartek 10:00 - 18:00, wtorek, środa, piątek 8:00 - 16:00. 
 
- ważna informacja dla posiadaczy karnetów. Sprawdź TUTAJ swoje nowe miejsce do siedzenia. 
 
- pula zaproszeń przeznaczonych dla kibiców posiadających prawo do wejścia na obiekt w związku z udziałem w konkursie podczas „Meczu Narodów” oraz w konkursie w głosowaniu na żużlowca 14-lecia Orła była ograniczona. Termin zgłaszania chęci wstępu na mecz z Lokomotiv Daugavpils minął 7 lipca. 
 
Bilety on-line

- zakup biletu możliwy jest przez całą dobę za pośrednictwem systemu sprzedaży internetowej: https://motoarena.makis.pl oraz www.kupbilet.pl.
 
- bilety poprzez system sprzedaży internetowej można nabywać także w dniu meczu oraz bezpośrednio przed rozpoczęciem meczu, np. o godzinie 13:55 będąc pod stadionem. 
 
- bilet zakupiony on-line będzie można pokazać np. na ekranie telefonu komórkowego lub tabletu. 
 
Ważne komunikaty dot. meczu umieszczane na stronie www

Nowe miejsca dla posiadaczy karnetów 
 
Informacja dla upoważnionych do odbioru zaproszeń z „Meczu Narodów” oraz innych konkursów 
 
Informacja dot. akredytacji dla dziennikarzy 
 
Informacja dot. rozpoczęcia sprzedaży biletów               
 
Informacja dot. zgody na imprezy masowe 
 
Zasady wejścia na obiekt 
 

Newsletter

Facebook

Galeria Zdjęć

Orzeł Łódź - Arged Malesa TŻ Ostrovia 52:38 Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils 57:33 Orzeł Łódź - Lokomotiv Daugavpils (przełożony)